Chlapec, ktorého vám teraz predstavíme, je skutočný hrdina. Rozhodol sa spraviť dobrú vec, pričom sám riskoval. Bridger Walker má len 6 rokov, no už teraz môže byť vzorom pre množstvo ľudí, ktorí sa dopočujú o jeho veľkej odvahe.

Chlapec z amerického Wyomingu bol so svojou 4-ročnou sestričkou na návšteve u kamarátky, keď ich napadol pes. Odvážny chlapec sa postavil pred svoju mladšiu sestru, aby ju ochránil. „Povedal som si, že ak má niekto umrieť, tak to budem ja,“ zneli neskôr jeho slová.

Chlapec mal po útoku psa dohryzenú tvár natoľko, že potreboval 90 stehov. Celá udalosť sa odohrala 9. júla a chlapec je už doma z nemocnice. Z nepríjemného zážitku našťastie nemá traumu. Odvážny chlapec si získal uznanie aj od známych hercov z Avengers.

„Obdivujem tvoju odvahu a tvoje srdce. Skutočná odvaha nie je ovládať ľudí, bojovať s nimi a chodiť ako drsný chlapík. Skutočná odvaha je vedieť, čo je správne a urobiť to, aj keď mi to môže ublížiť. Si skutočnejší muž ako mnohí, ktorých som videl, či poznal,“ znel odkaz od Marca Ruffala, ktorý stvárňuje Hulka.

Zdroj: cas.sk | Foto: Instagram / nicolenoelwalker