Samotnú existenciu magických schopností mnoho ľudí priamo popiera a ešte viac ľudí o nej jednoducho pochybuje. Ale faktom je, že „zázračné“ deti sa rodia – a následne vchádzajú do všeobecného povedomia  ako deti indigové, dúhové, či krištáľové…  a či sa nám to páči, alebo nie, tieto deti potrebujú našu zvýšenú starostlivosť, pochopenie a podporu…Ale ako zistime, že naše dieťa má výnimočný duchovný dar?

 

Pripravili sme pre vás 9 znakov, ktorými sa vyznačujú deti so skrytou mocnou mágiou – patrí medzi ne aj vaše dieťa?

1.      Dieťa má živé sny

Každé dieťa má občas divoké sny, ale sny vášho dieťatka sú mimoriadne intenzívne, niekedy až desivé. Často sa budí uprostred noci a potrebuje vám okamžite vyrozprávať, čo sa mu snívalo. A na rozdiel od väčšiny ľudí, svoje sny si nielen pamätá, ale dokonca dávajú zmysel. Nie sú to len abstraktné, nezmyselné útržky, ale ucelené a zaujímavé príbehy.

2.      Dieťa intuitívne pokladá ruky na rozbité veci alebo choré bytosti

Nie, nehovoríme o „zázračných“ uzdraveniach, či oživení mŕtvych zvieratiek, ale o schopnosti liečiť, ktorá patrí k magickej sile. A vaše dieťa – hoci túto svoju schopnosť nevie ešte využiť, podvedome tuší, že ju má. Preto, ak vidia, či vycítia utrpenie druhej živej bytosti, zvieraťa, rastliny, intuitívne sa snažia sústrediť svoju vnútornú energiu tým správnym smerom.

3.      Dieťa má „imaginárnych“ priateľov

Duchovia sú všade okolo nás, či ich vidíme, alebo nie. Magické deti, komunikujú s týmito entitami – duchmi, vílami, škriatkami, alebo anjelmi. Keďže deti nedokážu svojim rodičom vysvetliť, kto v skutočnosti sú tie podivné návštevy, zvyčajne ich označia za svojich „neviditeľných“ kamarátov, len aby celú situáciu zjednodušili.

4.      Dieťa sa vyhýba preplneným miestam

Magické deti sú zvyčajne rodení empati. Čo je empatický? Ako sa uvádza v iných článkoch, empatia sú jednotlivci, ktorí sa vcítia do cudzích pocitov tak dokonale, že to vyzerá, akoby dokázali čítať myšlienky a predvídať konanie druhých. Znie to síce úžasne, ale kým sa človek naučí túto schopnosť zvládať, zažije nejednu nepríjemnú chvíľu. Ono, náhly príval silných emócii, ktorým nerozumiete, lebo nie sú vaše…to by bolo dosť aj na dospelého.

Deti môžu mať bolesti hlavy, závraty alebo dokonca skutočnú fyzickú bolesť.

5.      Dieťa hovorí so stromami a rastlinami

Stromy, kvety a byliny sú živé organizmy. Komunikujú s prostredím neviditeľným spôsobom a duchovne nadané deti toto vycítia. V každej rastline vidia živú bytosť, ktorá potrebuje lásku.

6.      Dieťa priťahuje zvieratá

Zvieratá majú schopnosť vidieť auru a energiu ľudí. To je dôvod, prečo sú niektoré zvieratá priťahované k určitým ľuďom. Rovnako, keď sa naša energia mení, priťahujeme alebo naopak odpudzujeme určité druhy zvierat. Deti, ktoré priťahujú zvieratá, sú považované za požehnané. V niektorých kultúrach to môže byť znamenie rodeného duchovného vodcu.

7.      Dieťa inštruktívne chápe učenie duchovných vodcov bez toho, aby sa o to snažilo

Väčšina učenia hlavných duchovných vodcov a starodávnych filozofov (ako Ježiš Kristus, Budha, Hesiod, Sokrates) má niečo spoločné. Tieto vzory a hlboký význam ich učenia sú zrejmé iba pre niekoľkých vyvolených. Deti, ktoré sa narodili s magickou silou, majú osobitnú lásku v premýšľaní o myšlienkach starých filozofov a duchovných vodcov. Ak sa vaše dieťa s vami rozpráva o význame náboženstva a starovekých spôsobov, máte vo svojich rukách magické dieťa.

8.      Dieťa kreslí symboly a runy

Symboly sú archetypy Magických vzorov. Každý symbol má magickú energiu, ktorá sa k nemu viaže. Magické dieťa miluje experimentovať so symbolmi a runami. Prečo? Pretože mu to umožňuje cítiť účinok ich magickej energie.

9.      Dieťa miluje čítanie starovekej mytológie a starovekých náboženstiev

Staroveké náboženstvá pôsobili už tisícročia. Mali blízko k prírode a praktizovali čarodejníctvo jasným a efektívnym spôsobom. Starovekí kňazi a kňažky prijali prísahu, ktorá môže nasledovať duše po mnoho životov. Ak vaše dieťa miluje čítanie o starovekom Grécku, Egypte alebo Indii a je fascinované niektorými bohmi a bohyňami, pravdepodobne ovlýva duchovným nadaním.

Zdroj: themindsjournal.com | Foto: youtube.com