Otázka, ktorú si kladie každá mamička od prvej sekundy, ako uvidí svoje práve narodené bábätko. Byť dobrým rodičom sa učíme celý život. V niečom nás ovplyvní okolie, v niečom vlastné skúsenosti…a niečo nám darovali do vienka hviezdy pri našom narodení…

 

Je úžasné, koľko sa človek o sebe môže dozvedieť zo svojho znamenia horoskopu. Možno sa snažíte, ale všetko je zle, lebo je to proti vášmu prirodzenému presvedčeniu. Pozrite sa na aký typ mamičky vás predurčili hviezdy

Baran

Svoje dieťa budú ochraňovať do posledného dychu! Pomôžu mu prekonať akúkoľvek prekážku, ktorej bude vo svojom živote čeliť. Deti by sa nemali obávať konkurencie a vždy sa snažiť byť nezávislé – ale nie od nej.

Býk

Mamičky, ktoré vytvoria úžasný domov. Ich príbytok vonia škoricou, vanilkou a na stole je pripravená miska chutných koláčikov. Sú povestné svojím kuchárskym umením, aj svojou obetavou starostlivosťou. Jednoducho ideálna mama.

Blíženci

Tieto mamičky sa naozaj o svoje deti zaujímajú. Chcú poznať každý maličký detail z ich života. Nie je to kontrola ale úprimná zvedavosť a akási prirodzená láska k informáciám. Majú veselú a dobrodružnú povahu, ktorou svoje deti zaručene nakazia.

Rak

Úloha matky im sedí ako uliata! Nič pre ňu nie je dôležitejšie ako šťastie jej detí a harmonický rodinný život. A je ochotná zniesť naozaj veľa, aby to dosiahla. Svojim deťom poskytne bezpečie, bezhraničnú lásku a rešpekt. Detstvo bude jednoducho raj na zemi.

Lev

Jej najväčšou radosťou je vidieť ako ich deti v živote prospievajú a dosahujú úspech. Jej vášnivá a dominantná povaha zohráva veľmi dôležitú úlohu vo vývoji jej detí. Treba si len zvyknúť na okázalé dramatické scény, ktoré sú súčasťou jej každodennej domácej rutiny.

Panna

Ochráni, vychováva a vždy chce vedieť, čo jej deti robia. A ak sa to nedozvie po dobrom, využije aj tie najzákernejšie spôsoby, aby sa dozvedela to, čo potrebuje. Áno, je to presne taká matka, ktorá otvorí denník svojej dcéry, alebo prelustruje synov mobil. Deti sa možno na ňu často hnevajú, ale ona sa len bojí, aby si nezničili život.

Váhy

Prirodzene, chce, aby jej deti boli vychovávané v prostredí, kde prevláda láska a pokoj. Nedopustí, aby sa v jej domácnosti objavovali hádky a bolestivé emocionálne výbuchy. To z duše neznáša! Svoje deti bude viesť k umeniu a hudbe.

Škorpión

Nevedie svoje deti, aby uspeli, ale aby boli šťastné. Je matkou životných bojovníkov. Nad svojimi deťmi drží ochrannú ruku, ale zároveň ich vášnivo postrkuje. Chce, aby prekročili svoj tieň, naučili sa čeliť svojmu strachu a prekonali svoje obavy. Ak je to potrebné, vždy je pripravená im pomôcť. Ochranne, ale aj vášnivo posúva svoje deti, aby prekonali svoje obavy.

Strelec

Mamička učiteľka. Rada svoje deti zasväcuje do najrôznejších tajov tohto sveta. Chce v nich vyvolať neutíchajúci smäd po vedomostiach. Pritom sa spolieha nie len na knihy, ale hlavne na životné skúsenosti. Túži vychovať cieľavedomých ľudí, ktorí sa neboja mieriť vysoko.

Kozorožec

Ochranná, starostlivá a vášnivá, chce, aby jej deti boli najlepšie vo všetkom. Oceňuje a vyžaduje pravdu. Na deti má nekompromisné nároky – vedie ich k tvrdej práci, lebo len tak môžu dosiahnúť svoje sny. Je možno trošku prísna, ale je to matka, na ktorú sa vždy môžu spoľahnúť.

Vodnár

Úžasná mama, ktorá sa vždy snaží, aby sa jej deti cítili dobre a mali sa rady také, aké sú. V tomto im ide príkladom – bez ohľadu na jej vek. Nezávislosť a sociálne zručnosti sú jej obľúbené učenie.

Ryby

Je pre ňu dôležité, aby jej deti cítili bezpodmienečnú materinskú lásku. Každý deň dokazuje, že ich bude ľúbiť vždy a za každých okolností. U ľudí vyzdvihuje hlavne citlivosť a empatiu, pretože tieto vlastnosti môžu skutočne priviesť človeka k jeho božskej podstate..

Tak a už to viete! Teraz zozbierajte všetky svoje sily a buďte svojmu dieťaťu tou najlepšou matkou na svete.

Zdroj: magicalrecipesonline.com | foto: pixabay.com; sk.pinterest.com

Uložiť