V popradskej nemocnici došlo k obrovskému nešťastiu. Z okna 8. poschodia tam vypadlo 7-ročné dievčatko. Je záhadou, ako sa to mohlo stať, pretože nemocnica v minulosti z okien na detskom oddelení odstránila kľučky. K smrti svojej dcéry Vanesky sa vyjadril aj otec a nemocnici adresoval tvrdé slová.

7-ročné dievčatko pochádzalo z 11-tich detí a bolo druhé najmladšie. Bývalo v Spišskom Štiavniku a do nemocnice ju priviezla pred dvomi dňami sanitka s akútnou astmou. 46-ročný otec dievčaťa tvrdi, že podá na celú nemocnicu trestné oznámenie a z tragédie sa nevie spamätať.

Prehovorila aj švagriná Vaneskiných rodičov: „Nás za ňou nepustili. Nemohli sme ju ísť pozrieť, musela byť nešťastná a smutná.“ Na mieste tragickej udalosti sa ukázal aj 26-ročný brat nebohého dievčatka. Podľa jeho slov je ich mama psychicky aj telesne postihnutá a obáva sa, ako to prežije.

Momentálne sa vyšetruje, ako k tragickému pádu z 8. poschodia nemocnice došlo. Polícia neposkytuje viac informácii, keďže ide o veľmi citlivý prípad.

Zdroj: cas.sk | Foto: pexels.com