Každému z nás pri narodení pripadne jedno z dvanástich znamení horoskopu. Či už veríte hviezdam alebo nie, určite vás bude zaujímať, či sa podľa nich s partnerom k sebe hodíte.

 

Máte toho pravého?

Baran

Žena baran je odvážna, divoká a nezávislá. Má väčšinou dobrú náladu a množstvo energie. Povahou sa k žene v znamení barana hodí muž rak, ktorého priťahuje jej energickosť. Najvhodnejším partnerom do budúcnosti je však pre ňu muž v znamení rýb, ktorý rozumie jej emóciám a môže sa naňho za každých okolností spoľahnúť.

Ženy v znamení barana by sa naopak mali vyhýbať mužom blížencom a levom.

Býk

Dámy, ktoré sa narodili v znamení býka sú svojmu partnerovi plne oddané. Často ho však držia v napätí skrývaním nejakého malého tajomstva. Tieto ženy majú s mužmi s rovnakým znamením harmonický vzťah a sú skutočnými spriaznenými dušami. Okrem býka sa môže vzájomne dopĺňať s rakom, ktorý vie splniť jej vysoké nároky.

Ak ste býk, nebudete si rozumieť s levom a strelcom.

Blíženci

Melancholické a romantické ženy blíženci, ktoré sú priateľské a vždy veria v lásku, by sa mali obzerať za rakmi. Rak si totiž hľadá pravú lásku, preto by pre ženu v znamení blížencov mohol byť tou pravou voľbou. Dopĺňať sa bude i s mužom v znamení váh, pretože je nezávislý a ona zase flexibilná.

Mužom škorpiónom a pannám by sa mali ženy blíženci naopak radšej vyhýbať.

Rak

Žena rak má veľký zmysel pre humor a je rada, keď môže rozosmiať ostatných okolo seba. Priťahujú ju vášniví a stabilní muži, ktorými sú tí v znamení býka a váh.

K ženám v znamení raka sa nehodí muž škorpión a strelec.

Lev

V láske je žena lev verná a vytrvalá. Potrebuje menej temperamentného partnera ako je ona sama. Preto si bude rozumieť s mužom v znamení váh či škorpióna.

Neporozumie si s vodnárom a kozorožcom.

Panna

Panna je zamyslená a pokojná. Nie je pre mužov ľahkou korisťou, no akonáhle ju nejaký získa, môže si byť istý, že s ním bude navždy. K panne sa hodí muž v znamení váh, ktorý jej nikdy nezlomí srdce, je starostlivý a myslí na budúcnosť. Okrem toho si žena panna porozumie s kozorožcom.

Ak ste sa narodili v znamení panna, dávajte si pozor na mužov rakov a ryby.

Váhy

Najsebavedomejším znamením zverokruhu sú váhy. Tieto ženy vedia, čo chcú a nevzdajú sa, kým to nedostanú. Šťastnými ich môžu urobiť muži v znamení strelca a leva.

Naopak, nie veľmi harmonický vzťah tvoria ženy váhy s mužmi kozorožcami a rybami.

Škorpión

Škorpión je najnáročnejšie znamenie. Ženy sú emocionálne a žiarlivé, majú zmysel pre čierny humor a nabrúsený jazyk. Uspokojiť ich túžby môžu muži narodení v znamení kozorožca a leva.

S mužom v rovnakom znamení by si radšej žena škorpión nemala začínať. Rovnako ani s blížencami.

Strelec

Žena strelec nepozná strach, túži po dobrodružstve a slobode, ide za hlasom svojho srdca. Svojou dobrodružnou dušou sa k nej najviac hodí muž baran, s ktorým si vždy bude mať čo povedať. Muž v znamení vodnára jej zase pomôže osobnostne rásť.

Pozor by si mali dávať na mužov býkov a panny.

Kozorožec

Cieľavedomá a milujúca je žena narodená v znamení kozorožec. Je často vážna a uzavretá, no napriek tomu má úžasný zmysel pre humor. S ľahkosťou vie riešiť problémy. Hodí sa k nej muž v znamení rýb a panny.

Naopak si nerozumie s levmi a baranmi.

Vodnár

Žena vodnár je kreatívna, má zmysel pre zlepšovanie a inovácie, má rada slobodu a neviazanosť. Najviac si porozumie s mužmi v znamení váh a blížencov.

Nehodia sa k nej muži narodení v znamení škorpión a ryby.

Ryby

Ženy ryby sú plaché a roztržité. Niekedy je ťažké ich pochopiť. Ideálni partneri pre ne sú muži v znamení rak a kozorožec, ktorí im poskytnú potrebný pevný základ.

Naopak blížencom a váham by sa mali radšej vyhnúť.

Zdroj: elitedaily.com | Foto: pixabay.com