Naša najúspešnejšia biatlonistka v piatok večer pricestovala domov. Jej prvé kroky smerovali na tlačovú konferenciu, kde sa novinárom zverila so svojimi pocitmi a opísala krásne aj ťažké chvíle, ktoré ju sprevádzali olympiádou. Po tomto fenomenálnom boji sa teraz najviac teší na svoje deti a na čas strávený so svojou rodinou!

 

Nasťa Kuzminová je už so svojimi deťmi! V piatok večer pricestovala na Slovensko, no povinnosti jej dovolili sa s rodinou stretnúť až dnes ráno. Ako sama opisuje, veľké prekvapenie ju čakalo už na letisku Swechat, kde ju privítali kolegovia, čo vníma ako veľké zadosťučinenie.

Olympiáda so sebou niesla veľa krásnych okamihov, siahnutie na dno vlastných síl, no taktiež aj momenty, ktoré neboli príliš pozitívne. Avšak aj z týchto chvíľ sa snažila vyťažiť čo najviac preto, aby mohla pokračovať ďalej a dosiahnuť svoj cieľ.

Najviac sa teší na detičky

Neskrývala to, že je veľmi unavená, keďže medzi pretekmi na oddych nebol čas. Teraz sa ale najviac teší na svoje detičky a čas, ktorý strávi v teple svojho domova so svojou rodinou. To je pre ňu ten najlepší oddych a čas na regeneráciu a nabratie nových síl.

Zároveň prezradila, že jej deti sú jej veľkými fanúšikmi, ktoré jej dávajú ohromnú silu ísť vpred. Stále jej preteky sledujú cez televíziu a ona tak vie, že všetko, čo robí, má zmysel. „Myslím, že aj moje deti a ich spolužiaci žili touto olympiádou. A videli ako treba bojovať a reprezentovať Slovensko,“ uviedla.

MOHLO BY VÁS TIEŽ ZAUJÍMAŤ: ZLATÁ Anastasia Kuzminová: Dôkaz, že deti nebránia mamám vyhrávať!

Nasťa svoju pokoru a veľké srdce ukázala aj smerom k fanúšikom: „Biatlon už nerobím kvôli oceneniam a medailám. Najviac ma tešia úsmevy a pocity ľudí. Aby som prinášala pozitívne nálady do rodín a pokiaľ naše výkony dokážu motivovať ľudí k zdravému životnému štýlu, tak budem veľmi rada,“ zneli vrúcne slová našej zlatej Kuzminovej.

Nasti prajeme ešte veľa úspechov a aby si vychutnala aj to, po čom túži každá mamička – vychutnávať si usmievavé tváričky svojich detí.

Zdroj: noviny.sk l Foto: facebook.com