Dojčenie je prirodzená vec a čím ďalej, tým viac matiek sa snaží takýmto spôsobom živiť svoje deti. V súvislosti s touto témou sa vedú diskusie, kde je hranica. Tasha Maile dojčí svoje dve deti a pritom sa nahráva na videá, ktoré potom zverejňuje na Youtube. Týmito príspevkami rozdelila ľudí na dva tábory!

 

Prirodzenosť alebo pritiahnuté za vlasy?!? Blogerka Tasha Maile sa venuje zdravej výžive a ezoterike, no odkedy má deti, zameriava sa najmä na dojčenie. Pri dojčení sa fotí a nahráva videá, pričom tieto zábery ďalej používa. Je matkou dvoch synov, Josiaha a Soula, oboch ich dojčí na požiadania a pritom čaká tretie dieťa.

„Dojčenie je osobná záležitosť. Naozaj nechápem, prečo to natáčate a dávate na internet“, búria sa niektorí z tých, ktorí videá videli. Okrem toho je terčom kritiky aj kvôli tomu, že starší syn má už tri roky, čím sa podľa príspevkov zdá, že už je na dojčenie priveľký.

dojčenie na požiadanie

No Tasha si tým hlavu neláme. Vyhlasuje, že je to jej vec a je jej ľúto, keď ľudia takto vnímajú prirodzenú súčasť poslania ženy. Vo videách sa nijako publiku neprihovára, ani nepoučuje, proste iba dojčí!

Prečítajte si tiež: O mamičke, ktorá sa rozhodla svoje dieťa dojčiť desať rokov!

Čo si o tom, milé mamičky, myslíte? Je to podľa vás normálne alebo prehnané? Dokedy je dojčenie pre dieťa dôležité? Alebo nebodaj môže nejako deťom (alebo plodu) škodiť?

Dojčenie na požiadanie

Zdroj: youtube.com, expres.cz l Foto: youtube.com, instagram.com