izba pre bábatko

Príchod bábätka je jeden z najkrajších momentov v našom živote. Nesie so sebou mnoho radostí i povinností a jednou z tých príjemnejších je nepochybne aj zariaďovanie detskej izbičky. Azda každá budúca mamička chce pre svoje bábätko vytvoriť to najkrajšie detské kráľovstvo, láskyplné útočisko vzbudzujúce pocit bezpečia a pokoja.

V žiadnej novorodeneckej izbičke, by s určitosťou nemala chýbať detská postieľka s mantinelom či ozdobným baldachýnom, prebaľovací pult a skrinky, ktoré poslúžia ako úložný priestor pre výbavičku vášho bábätka.

Ak vás trápi obmedzený rozpočet, nezúfajte! Nik predsa netvrdí, že musíte nakupovať len tie najdrahšie kúsky v tých najluxusnejších obchodoch, aby ste vytvorili čarovný a útulný priestor pre vašu ratolesť. Skúste navštíviť i obchody s tovarom z druhej ruky, prekvapí vás, koľko úžasných a najmä jedinečných kúskov či už nábytku, ale aj iného sortimentu ako napríklad dekoratívne predmety či hračky, tam nájdete. Zapojte fantáziu a všetko pôjde ľahšie. Skúste použiť farebné tapety alebo nálepky na steny, ktoré dodajú izbe detský nádych. Jednoduchý koberec s vtipnými motívmi dolaďte so závesmi či lampou a dosiahnete zaručený úspech.

Inšpirujte sa nasledujúcimi tipmi od nás!:-)

detská izba

detská izba

detská izba

detská izba

detská izba

detské izbydetské izbydetská izbaFoto: pinterest.com