Každá z nás, ženských polovičiek, má niekedy obdobie, kedy so svojimi mihalnicami nie je vôbec spokojná. Môže za to mnoho činiteľov, ktoré ovplyvňujú krásu našich „vejárikov“, ako napríklad: nesprávna životospráva, stres, tehotenstvo a podobne. Nie všetky faktory však môžeme ovplyvniť.

Užívanie tabletiek je väčšinou krátkodobá voľba, kde po ich vysadení veľakrát skončí účinok rastu a mihalnice sa vrátia do pôvodného stavu. My však poznáme jednu prísadu, ktorá je používaná ako hlavná a niekedy aj jediná zložka väčšiny drahých prípravkov na podporu rastu mihalníc.

Je ňou ricínový olej. Tento olej je zo všetkých najlepší pre podporu rastu mihalníc a vlasových korienkov. Len po pár dňoch používania niektorí užívatelia vidia rozdiel v hustote a dĺžke svojich mihalníc. Ricínový olej je dostupný skoro v každej lekárni alebo internetovom obchode, ktorý sa venuje predaju bio produktov určených na krásu, kde stojí pár eur.

poškodené mihalnice

Okrem iného sa ricínový olej vyznačuje antibakteriálnymi, protiplesňovými a protivírusovými zložkami. Vhodný je aj na vrásky okolo úst, očí a krku. Pokožku hydratuje a zabraňuje jej vysúšaniu. Podporuje rast vlasov, nechtov a spomínaných mihalníc.

Ako používať ricínový olej na mihalnice?

Každý večer prostredníctvom vatovej tyčinky nanášajte olej na končeky rias.

Ak vás trápia slabé, poškodené mihalnice, veríme, že sme vám týmto pomohli ušetriť niekoľko desiatok eur za drahé prípravky a dúfame, že za pár dní uvidíte výsledky, ktoré vás milo prekvapia. 🙂

Foto: Pixabay.com