Nekonečné vylepšovačky skúša v domácnosti zrejme každá z nás. Podobne to mal aj istý chlapík, ktorý chcel pomôcť svojej žene s nekonečnými domácimi prácami. Preto, že mu vadilo, že ich bielizeň prenikavo nevonia, rozhodol sa, že vyskúša do žehličky naliať niečo, čo ju úplne zničilo a takisto aj oblečenie!

 

Toma Agnewa už nebavilo, že jeho bielizeň nevonia podľa jeho predstáv. Vyhútal preto niečo, o čom ani na chvíľu nezapochyboval, žeby nesplnilo účel vylepšenia oblečenia.

Tom sa tak rozhodol, že do žehličky naleje vodu, avšak nie tú, ktorá je do nej určená. Vybral si takú, ktorá mala arómu lesného ovocia, o ktorej dúfal, že jeho oblečenie prenikavo rozvonia. Efekt bol ale práve opačný! Prišli o žehličku aj o oblečenie.

Tom Agnew a jeho trik so žehličkou

Chlapík sa pritom nezabudol na sociálnej sieti posťažovať: „Ak si dáte ochutenú vodu Volvic do žehličky, nebude vaša bielizeň voňať po lesnom ovocí. Namiesto toho sa na horúcej žehličke rozpustí cukor a zničí vám aj žehličku, aj oblečenie. Tieto veci by mali predávať s varovaním.“

Ochutená voda sa ale predáva pod označením bez cukru, čo Toma presvedčilo o tom, že nič zlé sa nemôže stať. Ako po nahriatí mohol vidieť, trocha cukru tam zrejme bolo. On sám si ale stojí za tým, že nápad to bol geniálny, len ešte potrebuje vylepšiť!

Čo si myslíte, môže si raz na to dať patent? 🙂

Tom Agnew a jeho geniálny nápadTom Agnew chcel pomôcť manželke

Zdroj: walesonline.co.uk l Foto: facebook.com, pixabay.com, walesonline.co.uk