Nedávno sme sa dozvedeli úžasnú správu, že vojvodkyňa porodí svoje bábätko na jar v apríli. Mnohé z vás tomu nebudú veriť, no vedci zistili, že mesiac, v ktorom sa vaše dieťa narodí, o ňom prezradí oveľa viac než ste tušili!

 

Pre mnohé ženy nie je mesiac narodenia ničím dôležitý. No vedci zistili na základe štúdií, že každé ročné obdobie má svoje charakteristiky o tom, čo vášmu dieťaťu môže hroziť alebo ako veľmi bude úspešné.

Letné obdobie!

O deťoch narodených v lete sa všeobecne hovorí, že pri pôrodoch sú ťažšie a väčšie. Ďalšou nevýhodou letných detí je, že majú problémy s učivom v škole a bojujú o dobré známky!

Jesenné obdobie!

Podľa vedcov sa práve deti, ktoré sa narodili v rámci jesene, stanú úspešnými, budú mať športové nadanie a dožijú sa možno aj stovky! Určite toho v živote veľa dosiahnu!

Zimné obdobie!

Tieto deti sú podľa štúdií väčšie ako ostatné. Všetko, čo robia im ide s akousi ľahkosťou a sú veľmi inteligentné! Rodený géniovia, ktorých čaká sľubná kariéra!

Jarné obdobie!

Deti, ktoré sa narodia práve v mesiaci apríl, majú vyššiu náchylnosť k vybudovaniu si závislosti na alkohole. Niektoré trpia rozdvojenou osobnosťou, majú poruchy stravovania alebo trpia autizmom. Na druhej strane vedci zistili, že tieto deti netrpia duševnými poruchami.

zdroj: telegraph.co.uk | foto: Instagram