Moderátorská dvojica Adela a Sajfa sa spoločne fanúšikom prihovárali niekoľko rokov v Rannej šou a aj keď sa ich pracovné cesty na chvíľu rozdelili, v tomto roku ich opäť počujeme v špeciálnej relácii, ktorú vysiela Fun rádio pri príležitosti 30-teho výročia existencie.

Okrem spoločných chvíľ za moderátorským mikrofónom ich ale spája aj dôležitý životný okamih, keď sa Adela na Sajfovej svadbe zoznámila so svojim manželom Viktorom Vincze: „Začalo sa to presne pred štyrmi rokmi. Na svadbe milénia Cifrovcov bola voľná stolička vedľa tejto dámy a dodnes som si z nej neodsadol. Milujem ťa, pani Vinczeová. Aj v dobrom, aj v dobrom,“ vyznal svoje city moderátor markizáckeho spravodajstva.

V ten istý deň, ako si Viktor na Instagrame pripomínal tento výnimočný deň, rovnako spravil aj samotný Matej Sajfa Cifra: „Dnes je to na deň presne pred 4 rokmi čo sme manželia… . Dovtedy najkrajší deň v mojom živote. Od minulého roka druhý najkrajší deň v mojom živote,“ bilancuje Sajfa a netreba zrejme pripomínať, že sa vlani stal otcom dcéry Sárky, ktorú mu porodila manželka Veronika Ostrihoňová.

A aby tých prepojení nebolo málo, je potrebné spomenúť, že Veronika je Viktorova kolegyňa z markizáckeho spravodajstva. Nepripomína vám to trochu príbeh z telenovely? Obom párom želáme hlavne veľa lásky.

Zdroj/Foto: Instagram /Viktor Vincze, Sajfa