Youtube, internet

Pre deti sa už v dnešnej dobe vyrába skutočne všeličo a to platí aj pre detský náučno-piesňový svet. Medzi tie najpopulárnejšie detské hviezdy dnes určite patrí Spievankovo, Fíha Tralala, Smejko a Tanculienka či Miro Jaroš.

Ak aj napriek tomuto celkom širokému výberu oceníte aj niečo nové, tak máme pre vás 10 Youtube kanálov, na ktoré sa oplatí kliknúť.

1, Bimbamkuku

Tu nájdete spievajúcu dvojicu Julu a Chmuľa, ktorí „Spadli z jahody“ a ich náučné pesničky a príbehy. Ďalej tu nájdete rozprávkovo- piesňovú anglickú abecedu, čarovnú škôlku aj „zázračnú vyrábačku“. Stačí kliknúť 🙂

2, Dorotka z Fidorkova

Nájdete tu okrem iného aj pesničku kamarátky Pandy Vandy, ktorá u vašich detí iste zaboduje.

3, Príbehy húsenice Betky

Pre tie najmenšie detičky je vhodná kamarátka Betka, s ktorou sa vydajú na náučnú prehliadku po farme, po lúke, po meste ba nahliadnu aj do detských jasličiek.

4, Divadlo PIKI-PIKI

Ak máte radi divadlo, iste si budete chcieť pozrieť niečo vtipné a náučné s vašimi drobcami. Nájdete tu divadlo o kozliatkach a teliatkach, divadlo o tom čo deti robia a čo sa nepatrí, alebo aj o tom ako sa cíti dieťatko v brušku. Vrelo odporúčame. Nájdete ho tu.

5, Cvičíme s Míšou

Zacvičte si s vašimi najmenšími na chytľavé pesničky spolu s Míšou Ružičkovou.

6, Elá Hop

Pamätáte si na dvojicu Elu a Hopa zo Zázračného kufríka? Uvidíte, že aj vašim deťom sa budú páčiť rovnako ako kedysi nám.

7, Najprv deti

Kanál, ktorý ešte len získava sledovanosť a zaoberá sa učením detí hravou formou. Napríklad učenie formou pomocou Play-Doh plastelíny.

8, PATRIS

Čo tak pesnička pre deti o prštekoch? Chytľavá pesnička ale aj mnohé ďalšie. Stačí kliknúť.

9, Slovenské detské pesničky

Nájdete tu napríklad aj karaoke verzie slovenských ľudových pesničiek.

10, Rozprávky pre deti s Mackom Delíčkom

Milé, detské, vtipné aj poučné. Kliknite sem.

Zdroj: Youtube.com Foto: pixabay.com