Tento skutočne sympatický otecko je pre svoj šarm idolom veľkého zástupu žien a pre jeho ikonické športové výkony ho obdivuje aj mnoho mužov z celého sveta. Momentálne má Cristiano Ronaldo (32) ale na starosti iné veci, ako svojich fanúšikov. Stal sa totiž už trojnásobným oteckom.

K staršiemu Cristianovi Ronaldovi Jr. (7) pribudli roztomilé dvojičky – Eva a Mateo. Ronaldo sa ich fotkami pochválil na viacerých sociálnych sieťach. Jediné, o čo sa ešte nepodelil, je meno mamičky týchto detičiek. Je pravdepodobné, že sa jej totožnosť verejnosť nikdy nedozvie.

Britský denník Daily Mail si vzal na mušku verejne dostupné dokumenty z Kalifornského súdu a dospel k zaujímavému výsledku – deti Cristiana Ronalda vynosila náhradná matka, ktorá bola umelo oplodnená. Z nemocnice ich nevyzdvihli šťastní rodičia, ale Ronaldova matka Dolores, ktorá sa o svoje vnúčatá postarala v Portugalsku. Ich otec si totiž v čase ich narodenia musel plniť športové povinnosti. Svoje deti tak držal prvýkrát v náručí 28.6.2017.

Rovnako ako Eva a Mateo sa aj najstarší syn Ronaldo Jr. narodil náhradnej matke. Uviedla to vo svojej autobiografii jeho stará mama Dolores. Tvrdí, že ho vyzdvihla v júni 2010 zo súkromnej nemocnice na Floride a následne ho rovnako odviezla do Španielska.

Zdá sa, že v dohľadnom čase sa rodinka opäť rozrastie. Povráva sa, že Ronaldova priateľka Georgina Rodriguez bude mať bábätko. A ani to tak dlho nepotrvá. Vraj je už v piatom mesiaci tehotenstva.

Držíme palce, aby si všetci súrodenci pekne vychádzali a pomáhali si 🙂

Zdroj: n-tv.de | Foto: instagram