Známy klan Kardashianok a sestier Jennerových sa rozrastie o ďalšieho člena. Tieto celebrity vedia riadne šokovať okolitý svet. Rodinka sa na príchod bábätka veľmi teší. Kto je teda známou celebritou, ktorá sa stane po prvý raz matkou?

Slávna mladá modelka Kylie Jenner je čoraz slávnejšia. Naposledy propagovala svoju módnu kozmetiku a pomáhala chorým deťom v Peru. Dvadsaťročná modelka randí s raperom Travisom Scottom.

Sú spolu od apríla tohto roku a zdá sa, že im to veľmi klape. K svojim 20-tým narodeninám dostala Kylie od svojho priateľa obrovský diamantový náhrdelník s motýľom, čo je symbol ich lásky, ktorý si dvojica dala aj vytetovať.

Portál TMZ prišiel s prekvapujúcou správou. Dvojica čaká ich prvé bábätko a Kylie je už v piatom mesiaci tehotenstva. Radujú sa s príchodu malého dievčatka. Kylie sa darilo tehotenstvo dobre skrývať, no dvojica už o svojom nenarodenom dievčatku začala rozprávať v kruhu svojich priateľov. Samotný Travis priznal, že príchod bábätka mu zmení úplne jeho život. Kylie sa už pod oblečením črtá väčšie bruško než na aké sme boli doteraz zvyknutí. Obom srdečne blahoželáme!

zdroj: tmz.com | foto: Instagram