Keď speváčka Daniela Nízlová na Valentína pobalila kufre a odletela za partnerom a otcom jej malej Lindy do talianskeho Neapola, ešte vôbec netušila ako sa situácia s koronavírusom medzičasom vyvinie a že sa tak skoro na rodné Slovensko nevrátia. Futbalista Stano Lobotka stihol ešte pred narodením dcéry zmeniť zamestnávateľa a zo španielskeho klubu Celta Vigo si to namieril do talianskeho Neapola.

A práve v tomto meste zostala rodinka v domácej karanténe, nakoľko je situácia v Taliansku veľmi vážna. Našťastie majú priestrannú záhradu, na ktorej trávia veľa času s trojmesačnou Lindou. Šťastná mamička zvykne na svojom Instagrame zverejňovať fotky aj s malou princeznou a jej tváričku už neprekrýva smajlíkom, ako tomu bolo spočiatku.

Čo ale nebýva bežné, konečne zverejnila záber, na ktorom si spoločnú chvíľku s dcérkou užíva tatino a s láskyplným pohľadom ju kŕmi z fľašky. Musíme uznať, že 25-ročnému Stanovi to s Lindou veľmi pristane. Fotky oteckov s drobcami vždy mávajú svojské čaro a určite aj vy ich máte v albumoch svojich ratolestí. Keď vyrastú, určite z nich budú mať obrovskú radosť.

 

Zdroj/Foto: Instagram /Daniela twiins