Dara Rolins je od detstva v šoubiznise a stále sa drží na výslní. Niekedy na to nestačí len talent a chuť ísť vpred, ale je potrebné mať veľké srdce, čo ľudia vedia veľmi oceniť. A taká Dara rozhodne je! Aj tentokrát ukázala, že napriek jej sláve a prepychu, jej nie sú ľahostajní ani tí, čo majú najmenej!

 

Predčasom sa internetom rozvírili špekulácie o možnon tehotenstve Dary Rolins s raperom Patrikom „Rytmusom“ Vrbovským. Tieto dohady sa doteraz nepotvrdili, a tak Dara stále ostáva matkou len svojej jedinej dcéry Laury. No materské inštinkty zrejme spôsobili chuť pomôcť tým najzraniteľnejším stvoreniam, deťom.

Speváčka zverejnila na svojej facebookovej stránke video, ktorým dokázala, že deti a ich šťastie jej nie sú ľahostajné. Žiadala ľudí, ktorí majú chuť pomôcť, aby akýmkoľvek spôsobom potešili zdravotne znevýhodnené detičky. Video sa primárne týkalo toho, aby sa touto pomocou detičky dostali do letného tábora, no odkrýva oveľa viac. Je jasným dôkazom Darinej solidarity a toho, že osudy detí, ktoré nemajú to šťastie žiť plnohodnotné životy, mali napriek svojmu ochoreniu úsmev na tvári.

Dara, máš náš obdiv!

 

Dara Rolins s dcérou LaurouDara Rolis a jej dcéra LauraDara Rolins s dcérou Laurou

Zdroj: slovakwoman.sk l Foto/Video: facebook.com