Existujú, žiaľ, aj prípady, keď sa matkou stane dievča, ktoré je ešte samé dieťaťom. To je aj prípad už 14-ročnej Dáše, jej príbeh už pozná celý svet. Dievča delí len pár týždňov od pôrodu. Svoje tehotenstvo neskrýva, práve naopak. Vďaka nemu si prostredníctvom Instagramu dokáže zarobiť.

Budúca neplnoletá mamička šokovala celý svet svojim vyhlásením, že otcom jej dieťaťa je len 10-ročný kamarát Ivan. Práve po jeho boku pózuje aj na svojom instagramovom profile, vďaka ktorému získala obrovskú popularitu. Dostáva množstvo ponúk na spoluprácu a to je aj jediný príjem jej rodiny. Matka dievčaťa je vážne chorá.

Ivan nie je skutočným otcom dieťaťa

Svoju dcéru v tehotenstve podporuje a popularita jej dcéry na sociálnych sieťach ju teší. Až v týchto dňoch, keď jej dcéra čoskoro porodí, vyšlo najavo, kto je skutočným otcom Dášinho dieťaťa. Rodičia 10-ročného Ivana na základe testov zistili, že chlapec nie je ešte fyzicky zrelý na to, aby bol otcom.

Dáša prehovorila o tom, že ju znásilnil starší mladík. „Bola som znásilnená,“ zverila sa a dodala aj to, že postupne si na to zvykla a otcom jej dieťaťa bude 10-ročný Ivan, aj keď nie biologickým. Čo si o tomto prípade myslíte vy?

Zdroj: prezenu.sk | Foto: Instagram