Toto dievčatko po príchode na svet naozaj všetkých prekvapilo. Najmä svojich rodičov z austrálskeho Sydney. Aj keď mamička malej Remi Frances predpokladala, že dieťatko bude o niečo ťažšie, než je bežný priemer, váha po jej narodení všetkých šokovala.

Mama Emma mala v čase tehotenstva zvýšený cukor v krvi a tak rátala s tým, že dieťatko sa môže narodiť väčšie. Dcérku, ktorú nazvali „sumo zápasník“ porodila cisárskym rezom. Už v 35. týždni tehotenstva vážila 4 kilogramy, preto nikto nerátal, že do pôrodu stihne pribrať takmer dve kilá.

Po narodení vážila Remi 5,88 kilogramu. Austrálski rodičia sú ale na vyššie pôrodné váhy u svojich ratolestí zvyknuté. Starší 4-ročný syn Ace vážil takmer 4 kilogramy a bol v porovnaní so svojimi sestrami najmenším bábätkom, čo nebýva až také bežné. Jeho o dva roky mladšia sestrička Willow totiž tiež mala našliapnuté na rekordných takmer 6 kíl, no ostala pri váhe 5,5 kilogramu.

Najmenšia Remi Frances tým pádom bola vlastne najväčšia a teraz priťahuje pohľady zvedavcov. Šťastní rodičia ale musia nakúpiť väčšie oblečenie pre svoju princezničku, pretože sa do prichystanej výbavičky nezmestí.

Zdroj/Foto: illawarramercury.com.au, youtube.com