Tie najkrajšie ale aj najsmutnejšie príbehy píše sám život. Isto aj vám sa už niekedy stalo, že ste ľutovali svoje rozhodnutie a vyčítali si, že ste sa nerozhodli inak. Podobne to cíti aj smutný Slovák, ktorý adresuje vyznanie lásky svojej kamarátke. Ale neskoro. Už je dva roky šťastne vydatá.

Na Facebokovej stránke Priznania žien si vylial srdce muž pred tridsiatkou, ktorý 7 rokov tajne miloval svoju kamarátku. Vyčíta si, že jej nikdy nepovedal o svojich citoch. Jeho Kristínka je už šťastne vydatá a má dcérku. Tento príbeh možno povzbudí ostatných a dodá odvahu tým, ktorí sú v podobnej situácii ako bol on.

Smutný príbeh Slováka:

„Kristínka, pred dvomi rokmi si sa vydala. Si šťastne vydatá, máš dcérku a ja sa z toho stále neviem spamätať. Nikdy som nemal odvahu ti povedať, ako veľmi ta ľúbim. Vždy som ta ľúbil. Bol som pri tebe tak blízko, ako kamarát. Teraz ľutujem, že som to neurobil. Nenabral som nikdy odvahu ti povedať, ako si ťa vážim. Že každý tvoj úsmev je pre mňa krásny. Mám pred tridsiatkou a myslím, že nikoho tak ľúbiť nebudem. Už to trvá 7 rokov. A nadávam si, aký som bol debil. Teraz sme možno mohli byť spolu. Každý deň by som ti nosil ružu. Červenú, ktorú viem, že tak miluješ. Nosil by som ťa na rukách. Zniesol ti aj to povestné modré z neba. A ty si ani nevedela, že ťa milujem. Dúfam, že ťa muž urobí šťastnou a dá ti toľko lásky, koľko by som ti jej dal ja. Okres Trnava. Ak to čítaš, vieš, že je to o Tebe.“

Zdroj: Facebook /Priznania žien | Foto: pixabay.com