Matka opustila svoju malinkú dcérku, pretože bola slepá a mala ťažkosti so sluchom. Nikto si ju však nechcel adoptovať a tak malá a opustená Primrose ostávala aj naďalej v sirotinci. Až jedného dňa…

 

Primrose sa narodila v Číne s veľmi vzácnym ochorením, vrodeným glaukómom a preto mala neobyčajné strieborné oči.

Matka ju opustila

Keďže dievčatko bolo slepé a malo aj ťažkosti so sluchom, matka ju hneď po pôrode opustila. A tak opustená Primrose čakala v sirotinci na svoju novú rodinu, ktorá by si ju vzala a dala jej všetku lásku, ktorú tak veľmi potrebovala.

Nik ju nechcel

Smutné dievčatko tak stále ostávalo opustené a nešťastné v sirotinci, kde sa k nej bohužiaľ, veľmi zle správali. Dokonca nevedela udržať hlavičku hore, ani ako si vziať fľašku a napiť sa. Nevedela, aké je to mať rodiča, ktorý by ju vychovával a miloval.

Až raz jedného dňa…

Keď uvidela Eryn na internete fotku malej Primrose, ihneď sa do nej zamilovala. Bola presvedčená, že jej musí pomôcť, pretože potrebuje veľa lásky. So svojím manželom žili v Amerike, vychovávali svoje dve deti a rozhodli sa, že dievčatko bude súčasťou ich rodiny a pomôžu jej zabudnúť na všetko zlé, čo musela prežiť.

Preleteli pol zemegule

Neváhali a preleteli pol zemegule, len aby jej pomohli. Aj napriek veľkým problémom s adopciou, všetko dobre dopadlo a malá Primrose je už dva roky súčasťou ich rodiny. Jej výchova je však veľmi náročná, Primrose veľmi nekomunikuje a máva záchvaty.

Hrozné si len predstaviť, čo také malé dieťatko muselo prežívať.

A preto jej každý deň všetci hovoria, ako veľmi ju ľúbia a že ju nikdy neopustila.

Nevymenili by ju za nič na svete.❣

Zdroj: littlethings.com | Foto/ Video: Facebook, youtube.com