Na trhu je množstvo vakov a zavinovačiek a vo všeobecnosti platí, že spacie vaky neumožňujú dieťaťu v noci sa odkopať, nehrozí mu prehriatie a taktiež mu nie je zima. Ale čo tak vyskúšať pyžamko Buvko?

Okrem toho, že je odporúčané odborníkmi na spanie, doktormi, pediatrami a najmä rodičmi, je navrhnuté tak, že dieťatku je na ručičkách trocha tesné, čo mu umožňuje nerušený spánok, zabezpečuje dostatok priestoru na pohyb, môže sa v ňom zdvihnúť a to najhlavnejšie je, že poskytuje pocit rovnakého prostredia, ako malo v mamičkinom brušku.

Morov reflex alebo úľakový reflex sú to, čo dieťatku bráni v spokojnom spánku a pri náhlom otrase alebo zvuku dieťatko vytrhne zo spánku. Dôvodom, prečo sa dieťatko zľakne je, že sa zobudí a necíti steny, resp. okraje tak ako v maternici. Buvko poskytuje tieto „okraje“ alebo maternicové prostredie, pričom stále umožňuje dieťatku dostatok miesta na pohyb nôh a rúk a pretočenie sa.

Pre každú matku je dôležité, aby malo dieťa kvalitný spánok. Dieťa by sa malo cítiť bezpečne a spokojne. Pokojný spánok dieťaťa je neoceniteľný, pretože následne poskytuje kvalitnejší spánok nielen mame, ale aj celej rodine.

Doprajte vašej ratolesti oddych a dobrý spánok v pyžamku Buvko.

zdroj: www.buvko.sk