Po prestávke sa na televízne obrazovky vrátila obľúbená šou Extrémne premeny. Tréner Maroš Molnár v nej dáva druhú šancu ľuďom s veľkou nadváhou, ktorí sa rozhodnú vziať osud do vlastných rúk a popasovať sa s prebytočnými kilami. V najnovšej časti sa mu zverila blondína Denisa.

Sympatická žena prišla do Premeny s váhou 131 kilogramov. Kvôli nadváhe sa hanbila vyzliecť pred svojim atraktívnym manželom Tiborom a pre množstvo kíl navyše mu nedokázala dať dieťa. Toto boli hlavné dôvody, pre ktoré sa Denisa rozhodla vystúpiť zo svojej komfortnej zóny a spolu s Marošom Molnárom zapracovať na svojej postave a tiež zdraví.

Ako sa počas relácie ukázalo, v manželstve im to začalo škrípať a podľa slov Tibora majú vo vzťahu dlhodobejší problém. To ale zďaleka nebolo všetko. Pridružili sa aj problémy zdravotné a Denisa skončila na chirurgií s ľadvinovým kameňom. Jej vysnívaný cieľ sa začal vzďalovať a je otázne, či sa jej podarí dostatočne schudnúť.

Schudnúť sa jej podarilo, vzťah sa jej rozpadol

Napokon všetko dobre dopadlo a Denisa sa zbavila nadbytočných kíl. Manželstvo už nedokázala zachrániť, uvedomila si, že sa s Tiborom veľmi odcudzili a navrhla mu rozchod. Po záverečnom vážení stála pred všetkými 73-kilogramová, psychicky vyrovnaná Denisa, ktorá sa rozhodla stáť pevne na zemi a všetkým sa ospravedlnila za predošlé zlé správanie.

Zdroj/Foto: Facebook /extrémne premeny, Instagram /tvmarkiza, tvmarkiza.sk