Aj vám sa už stalo, že jedného dňa ste si povedali dosť? Táto mamička sa jednu zásadnú zmenu rozhodla spraviť počas obdobia karantény na jar. Keď sa mala zároveň učiť s deťmi a ešte sa aj starať o celú domácnosť, pochopila, že je čas spraviť niečo inak.

Mama štyroch detí Kodie z Austrálie sa poriadne zapotila počas karantény a všetky tie povinnosti už jej jednoducho prerástli cez hlavu. Večné pranie, žehlenie, skladanie, delenie vecí do skríň jej už jednoducho brali toľko času, že už takmer nič iné ani nerobila. Jedného dňa sa rozhodla s tým skoncovať.

Všetku opratú bielizeň preto dala na kopu a každý rodinný príslušník si mal vziať to, čo potreboval. Keďže si všetci chceli robotu uľahčiť, zobrali si vždy veci z hora a kopa rástla až napokon po dvoch mesiacoch v karanténe mala rozmery, ako vidíte na fotografii.

Našťastie mnohé matky Kodie pochopili a po zverejnení tejto fotky na internete, ju nezvozili pod čiernu zem. Keď sa deti vrátili do školy, všetky veci zabalila do tašiek a odniesla do čistiarne a opäť ich uložila do skríň.

Zdroj: prezenu.sk | Foto: Instagram /Kodie Quinlivan