Tak takéto fotky sa vidia málokedy, ak vôbec. Na prvý pohľad je Lyza obyčajným 10-ročným dievčatkom. Teda, jej tvárička. Keď uvidíte jej telo, už to platiť nebude. Americké dievčatko totiž prepadlo fitnesu a trénuje ho 5-krát do týždňa.

10-ročná Lyza Brooks Mosier vstáva každý deň o 5:30, aby mohla ísť trénovať, celkovo týždenne tejto záľube venuje až 30 hodín. Do tejto činnosti ju nikto nenúti, baví ju to a chce sa stále zdokonaľovať. Cvičí v domácej posilňovni. Tomuto športu prepadla vlani v lete, keď sa zúčastnila maminých fitnes kurzov.

Ako upozorňuje matka, do cvičenia dcéru nenútia. Reaguje tak na hejterov, ktorí sa pri pohľade na postavu dievčatka, vždy nájdu. Avšak, Lyzu podporujú a sú na ňu pyšní. Okrem nej majú ešte tri deti, takže mladá fitneska nie je stredobodom záujmu rodičov a tých dokonca musí prosiť, aby jej cvičiť dovolili.

Dievčatko má aj svoj instagramový profil, na ktorom má viac ako 50-tisíc sledovateľov. 10-ročná školáčka je šťastná, ak niekoho inšpiruje a chce sa stať profesionálnou gymnastkou. Čo hovoríte na jej postavu? Nie je to príliš?

Zdroj: prezenu.sk | Foto: Instagram /Lyza Brooks