deti v kostymoch

Blíži sa sviatok Všetkých Svätých a aj keď na Slovensku je to skôr spomienka na našich blízkych, ktorí tu už nie sú, v posledných rokoch sa aj u nás začína oslavovať Halloween. Úplne najviac sa tento sviatok páči deťom. Môžu sa prezliecť za svojho obľúbeného hrdinu či rozprávkovú postavičku. 

 

Chystáte sa aj vy na takúto party? Či ju dokonca plánujete organizovať? Tu nájdete niekoľko tipov ako na to:

Pekne po poriadku

Na začiatok stačí mať dobrý plán. Zobrať papier a pero a napísať si, čo všetko treba zariadiť. Čo nakúpiť? Čo sa bude jesť? Koho pozvať? Akú výzdobu zvoliť?… Otázok je celkom dosť. Nechajte si všetko uležať v hlave a po par dňoch sa k tomu vráťte. Uvidíte, koľko veci ešte zmeníte či doplníte.

Hlavne, aby sa bavili deti

Pri takýchto večierkoch je naozaj dôležité, aby boli atraktívne pre toho, pre koho to robíme. Takže hlavne pre deti. Dnes už neohúrite iba dobrým jedlom či výzdobou. Dôležitá je zábava. Vymyslite nejaké spoločenské hry, pripadne sa inšpirujte na internete. Fantázii sa medze nekladú a deti to určite ocenia.

Rady od tých najmenších

Nechajte si poradiť od svojich deti, prípadne ich spolužiakov, či kamarátov. Koniec koncov, robíte to pre nich. Opýtajte sa, aká je ich predstava. Detská fantázia nemá mantinely a deti vymyslia aj nemožné. Je už len na nás, aby sme tomu dali reálnu podobu. Nie je nič krajšie, ako keď počujete z úst kamarátov vašich deti vetu: „Máš super mamu“.

Foto: dephositphotos.com