Sympatický herec Filip Tůma, ktorý je neodmysliteľnou súčasťou seriálu Oteckovia sa rozrozprával o svojich deťoch, synčekovi Hektorovi a o dcérke Lianke. Spoločne s partnerkou Nelou Pociskovou sú príkladnými rodičmi a stabilným párom v slovenskom šoubiznise.

Ako herec priznal pre denník Nový čas, spočiatku mal pocit, že je na deti starý, no teraz to hodnotí tak, že prišli v správnom čase. Aj keď podľa pôvodného plánu si mal 41-ročný herec so ženou svojho života najprv povedať áno a až potom mali prísť deti, osud to zariadil inak. 3,5-ročný Hektor a 1,5-ročná Lianka prišli na svet ešte pred manželstvom.

Je preto pochopiteľné, že dvojica pravidelne čelí otázke, či bude ich láska spečatená aj na papieri. Obaja zhodne odpovedajú, že áno, je to v pláne. Ako najnovšie Filip prezradil, chcú to ale v čase, keď si to budú môcť aj trochu užiť a zabaviť sa. Starostlivosť o dve malé deti je totiž dosť náročná a 29-ročná mamička si sem-tam odskočí aj za prácou.

V tom čase ju dokonale zastúpi práve Filip, deti vtedy aj uspáva a užíva si momenty s nimi. „Z našich detí sa stáva útočný deštrukčný dvojzáprah,“ zhodnotil a zároveň dodal, že mu to je aj veľmi sympatické. Medzi súrodencami je veľká sestersko-bratská láska a vždy sa na to hrdý tatino rád pozerá: „Sú to momenty, na ktoré v živote nezabudnem.“

Zdroj: cas.sk | Foto: Instagram /Filip Tuma