Niektoré ženy si vôbec nezaslúžia byť matkami. Do tejto skupiny rozhodne patrí aj táto žena. To, čo urobila, je šokujúce. Lorien Norman kruto zmlátila svoju osem mesačnú dcérku a trest, ktorý jej uložil sudca, je neuveriteľný!

Jedného dňa volala Lorien na políciu, v telefóne sa vyhrážala, že vyhodí svoju malú dcérku Evie von z balkóna. Keď na miesto dorazila polícia, všimli si dobitú tváričku bábätka, ktoré malo tiež modriny po celom telíčku.

Následne prebehlo vyšetrovanie, v ktorom sa preukázalo, že ju matka musela minimálne osemkrát udrieť päsťou a že dokonca použila kuchynskú naberačku, aby dokázala spôsobiť také strašné podliatiny a modriny na celom detskom telíčku.

Keď sa Loraine dostavila pred súd za napadnutie svojej dcéry, sudca rozhodol, že jej konanie nebolo až také závažné, vraj riešia denne oveľa horšie prípady. Vyviazla s podmienkou a musela zaplatiť pokutu vo výške 300 libier, aj keď jej hrozilo odňatie slobody vo výške 13 rokov. Súd jej nariadil podstúpiť terapiu, ktorá bude pre ňu vhodná, a bude pod neustálym dohľadom sociálnych úradov.

Tento smiešny až zarážajúci verdikt za takéto neľudské konanie, nechápe otec maloletej Shane McMahon. Cíti sa týmto prípadom znechutený a uviedol pre “ DailyMail“, že ak by takto konal on, určite by už sedel vo väzení.

zdroj: dailymail.co.uk | foto: dailymail.co.uk