Nič horšie ako niesť zodpovednosť za smrť vlastného dieťaťa si ani nevieme predstaviť. Toto je to najťažšie, čo môže rodič zažiť. Už navždy si svoju nerozvážnosť bude vyčítať otec štvorročného Trippa z Indiany v Amerike. Chlapec spolu s tatom zo zábavy zápasili na posteli a táto chvíľka radosti sa zmenila razom na tragédiu.

Zápasy otca so synom pozná určite každý rodič, je to najmä o hre a chlapci tieto chvíle milujú. Takto nevinne to začalo aj v rodine Tylera a jeho syna. Počas veselého šantenia, keď skúšali na posteli wrestling, otcovi z vrecka nohavíc vypadla pištoľ a pri páde na posteľ vystrelila. A to tak nešťastne, že trafila oboch aktérov do hlavy.

Obaja skončili vo vážnom stave v nemocnici. Tyler má podľa lekárov šancu dostať sa z najhoršieho, no malý Tripp zraneniam podľahol. Jeho otec bude musieť žiť s vedomím, že pre vlastnú nerozvážnosť tu už jeho štvorročný syn nie je. Otázkou zostáva, či policajti vznesú obvinenie. V podobných prípadoch jej totiž najväčším trestom práve samotná smrť dieťaťa.

Zdroj: blesk.cz | Foto: Go Fund Me