Koronavírus COVID-19 si nevyberá a vo svete sa ním nakazili aj mnohé známe osobnosti. Aj keď sa všeobecne vraví, že ťažší priebeh ochorenia je u seniorov, aj mladšie ročníky dokáže nový vírus potrápiť. Svoje o tom vie aj hviezda populárnej telenovely Skrytá vášeň, ktorá aj na Slovensku bola od roku 2004 jedna z najobľúbenejších.

Ženské oko potešili najmä traja fešní bratia Reyesovci – Juan, Franco a Oscar. Najstaršieho brata Juana si zahral kubánsky herec Mario Cimarro, ktorý je zasnúbený so slovenskou modelkou Broňou Gregušovou. V Skrytej vášni tvoril pár s jednou zo sestier Elizondových, s Normou, ktorú stvárnila herečka Danna García. 42-ročná kolumbijska hviezda patrí k tamojším top herečkám.

Zákerný koronavírus ju trápi už viac ako mesiac a aj keď spočiatku svojim fanúšikom prezradila, že jej príznaky sú len veľmi mierne, jej stav sa náhle zmenil a o týždeň už ležala v nemocnici. Kráska telenoviel pociťovala tlak na hrudi, mala horúčku a veľmi ju bolela hlava. Aj po prevoze do nemocnice zostala populárna Norma zo Skrytej vášne v spojení s fanúšikmi a informovala ich o tom, že po 30-tich dňoch od prvého testu sa ju chystajú otestovať na koronavírus opäť.

Žiaľ, po tomto teste si nemohla konečne vydýchnuť, pretože výsledok bol opäť pozitívny. Ako je teda zrejmé, vírus má v tele naďalej a pokračuje v boji s ním. Fanúšikovia jej držia palce a veríme, že sa čoskoro z toho dostane.

Zdroj: topky.sk | Foto: Instagram /Skryta vasen, Danna Garcia