Nie je dôležité ako vyzeráme, ale ako sa cítime. Ak sme presvedčené, že sme krásne a nemáme čo skrývať, je to naozaj tak. Svetlým príkladom je pre mnohé ženy 34-ročná trojnásobná mamička Sarah Nicole Landry. Jej najstaršie dieťa má 12 a najmladšie 8 rokov.

Pochopiteľne, pôrody na nej zanechali určité stopy a tiež aj chudnutie potom, ako nabrala kilá počas troch tehotenstiev. Keď zistila, že má 113 kilogramov, rozhodla sa ísť s nimi do boja a chudla najmä pre svoje zdravie. Vylúčila zo stravy cukor, všetky nezdravé jedlá, vzdala sa sacharidov a pridala do stravy viac čerstvej zeleniny a ovocia.

Začala sa aj viac hýbať a každý deň cvičiť. Napokon sa jej síce podarilo byť ľahšia o 50 kilogramov, ale chudnutie zanechalo svoje stopy. Aj keď na prvý pohľad vyzerá úžasne, nedokonalosti jej postavy sú vidieť v plavkách. Avšak, táto žena sa za ne nehanbí a hrdo ich ukazuje aj na Instagrame.

Fotografie odvážnej mamičky v plavkách môžete vidieť na jej Instagrame TU!

Jednoducho, nerieši nedostatky a užíva si život so svojimi deťmi. Preto sa nečudujeme, že jej prístup oslovil aj mnoho žien, ktoré sa pre svoju postavu zbytočne trápia. Čo na túto mamičku hovoríte?

Zdroj: prezenu.sk | Foto: Instagram /thebirdspapaya