Herec Robo Jakab je známy svojim zmyslom pre humor a preto sme ho videli aj v mnohých zábavných projektoch. Jeho manželkou je herečka Anička Jakab Rakovská, ktorú si diváci pamätajú aj z markizáckych Oteckov, kde si zahrala učiteľku Alicu.

V súkromnom živote si dvojica užíva krásne chvíle radostného očakávania. Robo a Anička sa čoskoro stanú rodičmi. 43-ročný herec a jeho len 27-ročná manželka sú veselé povahy a to ukázali aj nedávno, keď „vyberali kočík“ pre svoje dieťatko. Jeho pohlavie zatiaľ neprezradili.

Stáva sa bežným trendom, že známe osobnosti si v časoch príprav výbavičky robia fotografie v obchodoch s detskými potrebami a prezentujú vybraný kočík na sociálnych sieťach. Jakabovci to ale poňali inak – svojsky so štipkou milého humoru.

Odfotili sa každý s iným druhom „kočíka“ ale v záhradnom centre: „„Ponuka kočíkov je naozaj obrovská. Napr. tieto dva patria medzi top vo svojej kategórii. Naľavo – mestský, s dokonalým odvetraním a hlbokou vaničkou (malá nevýhoda je, že musíte mať pri sebe stále nejaké mince), napravo – kombinovaná športová jednokolka vhodná do každého terénu, s minibazénikom.“ 🙂

Zdroj: topky.sk, instagram /Robo Jakab | Foto: Instagram /Robo Jakab