Už ste určite zachytili, že v roku 2020 porodí dieťatko hneď niekoľko známych slovenských žien. Zatiaľ, čo budúce mamičky ako Ivana Gáborík alebo Dominika Cibulková radostnú novinku prezradili už vlani, v prvých mesiacoch nového roka sa prominentných tehuliek ukázalo o niečo viac. Erika Judínyová, Barbora Krajčírová či Mária Čírová tiež nosia pod srdcom prírastok do rodiny.

Zo všetkých vymenovaných je najskúsenejšou maminou speváčka Mária Čírová, z ktorej sa stane už trojnásobná mama. K 9-ročnému Hugovi a 7-ročnej Zoe pribudne súrodenec, o pomocníkov pri tomto vekovom rozdiele tak nebude pri bábätku núdza. Veľkú podporu bude mať nepochybne aj v manželovi, ktorým je hudobník a producent Marián Kachút.

Mária a Marián patria k stabilným párom slovenského šoubiznisu a ako vidieť na najnovšej speváčkinej fotke, na dieťatko sa už veľmi tešia. „Náš piaty člen sa už začína pomaličky ozývať. Ja to sem tam pocítim, no ostatní na ten kopanček stále čakajú,“ píše budúca mamina k fotke a na záver dodáva to, s čím súhlasia všetky tehotné žienky: „Toto obdobie je tak zázračné, ako sa všetci z toho tešíme.“ Márii sa už bruško krásne rysuje, dôkazom sú aj zábery nižšie.

Zdroj/Foto: Instagram /Maria Čírová