Zistenie, že váš manžel má milenku, je poriadne silná káva. Takáto nepríjemná skúsenosť postretla aj istú ženu, ktorá sa rozhodla, že na sociálnej sieti zanechá milenke svojho manžela poriadne štipľavý odkaz. Namiesto sentimentálnych výčitiek a nárekov jej napísala, čo všetko jej muž potrebuje.

Na Facebookovej stránke Priznania žien vyvolal príspevok tejto Slovenky množstvo komentárov. Mnohé z nich dávajú pisateľke za pravdu, ako napríklad tento od Nikoly: „Momentálne ma vynieslo. Lepšie by som to ani nenapísala, urobila by som to isté, za takými ani slzu nevyroniť.“ Sú však aj postrehy a názory opačného charakteru, ktoré vidia chybu v manželke a z jej slov vôbec nemajú dojem, že je s manželovou neverou vyrovnaná: „Nad vecou teda nie si ani náhodou, keď máš potrebu po takom akože náklade ísť na priznania žien a napísať toto.. je mi trápne aj za teba. Ľudia, čo sú nad vecou si žijú svoje a nemajú najmenšiu potrebu vykričať do sveta takéto veci.“

Prečítajte si príspevok ohrdnutej manželky a utvorte si vlastný názor. Každopádne musíme uznať, že takáto forma odkazu je určite trefnejšia ako výčitky a urážky. Čo si o tom myslíte vy?

Odkaz pre milenku manžela:

Odkaz manželovej milenke v širšom okolí Zvolena. Ďakujem, že si nám pred sviatkami poslala mäso na huspeninu, manžel spravil a prišla celá rodina každému chutilo.Tá mikina čo si mu kúpila na Vianoce, nuž môj muž má iný vkus, hodinky čo od teba dostal cez víkend veľké ako moja dlaň, otrasné sú, ale darovanému koňovi na zub nepozerať však?Ešte mu treba spodné prádlo veľkosť L, ponožky vel.44, zimná bunda by tiež bodla L..potom ho už iba dotuj. Mohla by si mu platiť alimenty na deti, inak mu hrozí už väzenie, neboj zmákneš 150 eur a môžeš prihodiť nejakú stovečku aby som ja mohla ísť pokiaľ je muž u teba na kozmetiku kaderníčku atd. Chráň si ho a stráž si ho a hlavne ho nezabudli naďalej dotovať.. žije sa nám vďaka tebe oveľa ľahšie..

Zdroj: Facebook /Priznania žien