Pinochio

Boli ste sa už pozrieť na rozprávkové výstavy v Bibiane? Ak nie, toto jednoducho nemôžete zmeškať! Už len tento víkend bude rozprávková jazda v plnej paráde. V Medzinárodnom dome umenia pre deti na Panskej 41 v Bratislave, čakajú na deti dve úžasné výstavy plné rozprávkových bytostí, hier a zábavy. A aby zostali peniažky aj na zákusok v cukrárni, vstup je až do 26. marca zadarmo.

Ak ešte nemáte na víkend program, návštevu Bibiany môžeme len odporučiť. Je komiks pre vaše deti stále veľká neznáma? Môžete im ho priblížiť na do detailov prepracovanej výstave s názvom Krajina komiksu, ktorej je venované prízemie budovy. A keď sa drobci dostatočne vyšantia, môžete sa preniesť do sveta klasických rozprávok známeho rozprávkara Hansa Christiana Andersena. Na dvoch poschodiach čaká na deti nielen množstvo rozprávkových bytostí, kresieb a obrazoviek. Nudiť sa určite nikto nebude. Bibiana opäť raz nesklamala a pripravila pre deti množstvo hier, úloh a skvelej zábavy.

Výstavy sme si užili aj my a všetko sme poriadne zmapovali. Tu je malá ukážka toho, na čo sa môžete tešiť. Čítajte viac.

Foto: autor