Mladý muž Jayden Lavender (14) a Jenifer Morrison (15) z austrálskeho Sydney urobili nerozvážne rozhodnutie. Pod rúškom tmy zabalili čerstvo narodenú dcérku Ariu do deky a utiekli s ňou z nemocnice. Prečo takto konali? Báli sa, že kvôli ich nízkemu veku im dieťa skôr či neskôr zoberú sociálni pracovníci.

V austrálskom Sydney sa narodila dcéra Aria. Nič by na tom nebolo zvláštne. Jej rodičmi sa stali násťroční puberťáci. Svoje vlastné dieťa uniesli priamo z nemocnice, hoci malo sotva tri dni!

Polícia pátrala po mladistvých 16 hodín, kým sa jej ich podarilo vypátrať. Mladý pár kempoval v stane, ktorý si zadovážili v obchode. Od tohto osudného momentu bolo „novopečeným rodičom“ dieťa zabavené. Medzitým sa proti Jaydenovi a Jenifer zdvihla všeobecne veľká vlna nenávisti okolia.

Obaja cítia veľký strach a zároveň sa obávajú, že už svoju dcérku nikdy neuvidia. Momentálne nemajú najmenšie tušenie, kde sa ich dcérka nachádza.

„Som jej otec, ničí ma keď viem, že teraz nie je v nemocnici“, povedal mladík pre The Daily Telegraph.

Susedia potvrdili, že u mladých rodičov je neustále rušno. Časté príchody a odchody polície sú na dennom poriadku. Z bytu vraj pravidelne počuť hádky a ochrancovia zákona sa snažia zistiť, kto sa týmto dvom mladistvým vyhráža, pretože už stihli na vlastnej koži zažiť i to, ako im nejaký človek podpálil dvere, zrejme ako prejav nesúhlasu za únos a ohrozenie vlastného dieťaťa. Táto informácia však nie je potvrdená.

Zdroj: facebook.com | Foto: pixabay.com