Neveríte, že existuje osudová láska? Táto dvojica vám to dokáže. Neuveriteľný príbeh dvoch mladých ľudí, ktorých spojila malá krabička, vás dojme.

 

Tyrel Wolfe z Ameriky, sa ako 7-ročný v roku 2000, zapojil do charitatívneho prijektu Operation Christmas Child, ktorý slúžil na pomoc ľuďom a najmä chudobným deťom.

Krabička

Chlapec vložil do krabičky školské pomôcky, hračky, listy a fotografie a tá následne putovala na Filipín. Po rokoch však zabudol, že sa do nejakého projektu aj zapojil. V roku 2009 sa mu na Facebooku objavila žiadosť od neznámej ženy menom Joana Marchanová.

Neprijal ju

No ani neodmietol. Po mesiaci mu to však nedalo a jeho zvedavosť bola silnejšia. Žiadosť od neznámej ženy, z druhej strany zemegule, potvrdil. Joana mu pripomenula škatuľku, ktorú jej pred pár rokmi poslal. Dokonca mu napísala aj ďakovný list, ten sa však k Tyrelovi nedostal.

Láska na prvý pohľad

Joana a Tyrel si spolu písali pravidelne a postupne zisťovali, že majú toho veľmi veľa spoločného a uvažovali nad stretnutím. Tyrel mal dostatok našetrených financií a tak si kúpil letenku na Filipíny. Nikdy tak ďaleko nebol a jeho nervozita sa stupňovala. Na letisku ho čakala Joana a už pri prvom pohľade odpadol z nich všetok stres a zamilovali sa do seba.

Otrasné podmienky

Tyrel bol šokovaný, v akých podmienkach žije jej rodina. Všetci spávali na zemi v malej chatke. Zaľúbený pár strávil spolu neskutočných desať dní a Tyrel sľúbil, že sa určite vráti. A aj sa tak stalo. Hneď ako prišiel druhýkrát, išiel za Joaninym otcom a požiadal o ruku jeho dcéry. Ten mu dal požehnanie, ale Joanina matka nesúhlasila, myslela si, že sú ešte moc mladí.

A ako to skončilo?

Nakoniec musel prísť až Tyrelov otec a Joaninu matku presvedčiť, čo sa mu aj nakoniec podarilo.

Svadba sa konala na ranči Tyrelových rodičov, ale bohužiaľ rodičia Joany prísť nemohli, kvôli vízovým problémom. Svadbu tak spravili aj v Manile.

A do tohto krásneho príbehu sa im narodil aj krásny syn?‍?‍?♥.

Zdroj: worldofbuzz.com | Foto: worldofbuzz.com, Facebook