Každá nevesta túži po krásnej svadbe v bielych šatách v kruhu najbližších. Životné okolnosti to ale dokážu niekedy zariadiť tak, že to podľa vysnívaného scenára jednoducho nepripadá do úvahy. Svoje o tom vie aj mladý pár, ktorý musel svadbu už dvakrát odložiť. A napokon si vymenili prstienky v nemocnici.

Aalyah a Michael Thompsonovci z Texasu, museli pre dve úmrtia v rodine už dvakrát odložiť svadbu. Keď sa zdalo, že do tretice sa to konečne podarí, náhle sa zhoršil stav Michaelovho otca. Museli ho hospitalizovať v nemocnici a náhle aj zoperovať. Zhoršila sa mu totiž cukrovka.

Vyzeralo to tak, že sa aj do tretice bude musieť presunúť. Bez Michaelovho otca totiž svadba nepripadala do úvahy. Až napokon po dlhšom rozhovore sa rozhodli, že sa deň D uskutoční v nemocnici. Personál a ani oddávajúci kňaz s tým vôbec nemali problém a dokonca pripravili aj špeciálnu tortu pre diabetikov.

Ako vidieť na svadobných fotografiách, nevesta si so ženíchom namiesto v bielom vymieňala prstienky v modrom. Táto svadba je jasným príkladom toho, že vzťahy sú vždy na prvom mieste a všetko ostatné je len také povrchové pozlátko, bez ktorého to ide tiež. Aalyah síce nebola upravená ako bežná nevesta, no mala pri sebe ľudí, na ktorých jej záleží. Jej svokor bol šťastný a podľa ich slov sa počas celej svadby usmieval.

Zdroj: people.com, tvnoviny.sk | Foto: Facebook /BAYLOR SCOTT & WHITE HEALTH CENTER