Maminy i babičky už akiste pobiehajú po kuchyni, obaľujú rezne, kapra alebo všetko to, čo nesmie chýbať na vašom štedrovečernom stole, asi už pomaličky začína rozvoniavať aj kapustnica, ak ju teda robievate a možno ešte dopekáte posledné koláče.Tatkovia s detičkami si zasa vychutnávajú vianočné rozprávky a užívajú si sviatočnú pohodu, pričom tí najmenší z rodiny akiste trochu netrpezlivo očakávajú príchod večera a Ježiška…

My všetkým slovenským mamičkám, ale aj ich rodinkám prajeme, aby ste boli spolu šťastní, zdraví a aby ste si vianočné sviatky užili v pokoji a láske.

Pridávame zopár vinšov, možno aj ako inšpiráciu, keď si budete navzájom priať k Vianociam…

Ježiško zazvonil zvončekom,
nadelil darčeky pod stromčekom.
Všetci dostali to, čo si priali,
na oplátku mu zamávali do diali.
Deti šťastím žiarili,
Ježiška tým potešili.
S hračkami sa išli ihneď hrať,
no a večer potom šli už len spať.

Nech sú pre vás tieto sviatky žiarivé a radostné. Nech všetky vaše želania a sny stanú sa skutočnosťou a nech vás pocit radosti naplní počas celého roka.

V izbičke za oknom niečo sa chystá, stromček už svieti, radosť je istá, do tichej noci vtáčik už spieva, krásne a pokojné Vianoce vám želá rodina…

Najkrajšie darčeky, tie nie sú v škatuliach, sú ukryté tam, niekde v hĺbke, v nás. Skúsme si ich na Vianoce priať, možno ich prinesie ten, kto nás má rád. Krásne Vianoce.

Na Vianoce vyber úsmev a rozdaj ho všetkým, dávaj si naň dobrý pozor, aby nebol riedky. Na Vianoce vyber lásku, každému daj trochu, nech nám nikdy nezovšednie, ani v novom roku.

Nebo a na ňom tisíce hviezdičiek, z oblohy prilieta anjel strážniček. Na malom obláčiku prináša ti prianie. Praje ti lásku, zdravie a šťastie. Nech všetko o čom sa ti kedy snívalo, splní sa ti práve počas Vianoc.

Hromadu darčekov čo srdce pohladia, rodinu a priateľov čo nikdy nezradia, k bohatstvu krôčik a ku šťastiu krok, nádherné Vianoce a šťastný nový rok prajú…

Vianočná ruža zdobí stôl, tíško hrá hudba. Čakáš ten okamih, aby sa Ti splnila túžba. Pokoj a radosť nech Ťa v srdci hreje, nech sa Tvoja rodina cez Vianoce smeje.

Až zaťuká ti Ježiško na okienko, otvor ho aspoň na málinko. Pod stromčekom užívaj pokoj a pohodu, darčeky rozbaľuj a spievaj koledu.

Šťastné a veselé prajú slovenskemamicky.sk.

merry-christmas-1083982_960_720