Aj vy sa snažíte, pokiaľ to je len možné, vyhýbať sa pri nákupe s deťmi obchodom, ktoré sú plné lákadiel? Niekedy to jednoducho nejde a podobne na tom bola aj mamička Kristina. Keďže jej dcérka je práve vo veku, že vždy si chcela niečo z obchodu kúpiť, prišla s úžasným nápadom.

Vďaka jej triku tak už so svojou dcérkou neodchádza s plačom a veľkým cirkusom ale pokojne a s úsmevom na perách. S týmto super nápadom sa podelila aj na sociálnej sieti, no je ho možné aplikovať len na deti do určitého veku.

Keď už bola Kristina Watts zúfalá z neustálych požiadaviek jej dcéry, ktorá si z každého obchodu chcela niečo domov kúpiť, dostala skvelý nápad. Povedala dcérke, aby podišla k hračke, že ju s ňou odfotí, aby Ježiško vedel, ktoré hračky sa jej páčia. A tak mladá slečna zapózovala s bábikou či s inou hračkou a s úsmevom mohli z obchodu odísť.

Dcérka si už na tento spôsob zvykla a tak namiesto kriku a náreku sa v obchode odfotí s hračkou. Na facebooku šikovná mamina ukázala zbierku takýchto fotografii a vyslúžila si pochvalu od ostatných mamičiek, ktoré sa rozhodli jej trik vyskúšať.

A napokon ide aj o praktickú vec, kedy fotku s hračkou môže pred Vianocami poslať príbuzným a tak si dievčatko predsa len niečo z hračiek, ktoré ju očarili, pod stromčekom nájde.