Určite ste zažili situáciu, keď ste potrebovali z domu pracovať a bolo nutné vymyslieť nejakú originálnu zábavu pre deti, aby sa nenudili a vy ste mohli nerušene pracovať. Podobne bola na tom aj asistentka učiteľky Donna Evans, ktorú čakal pracovný videohovor.

Preto pre svoje deti – 7-ročnú Hallie a 3-ročného Isaaca vymyslela skvelú zábavu. Obliekla ich do plaviek, posadila do prázdnej vane a dala im papier s vytlačenými farbami. Už predtým niečo podobné vyskúšali a tak vedela, že všetko pôjde vyčistiť. Zároveň predpokladala, že s trochou farby, ktorú deti mali k dispozícii veľa neporiadku spraviť nemôžu. Neuvedomila si však, že na vani zabudla jednu celú tubu s farbou.

Ako to ale býva, realita bola úplne iná ako pôvodná predstava. Donna počas videohovoru sedela za kúpeľňovými dverami, aby deti počula a bola im nablízku. Ozýval sa odtiaľ smiech, predpokladala, že sa deti dobre zabávajú. Keď však vošla do kúpeľne, neverila vlastným očiam. Deti natreli seba, vaňu a všetko naokolo zelenou farbou. Dokonca staršia sestrička ňou bračekovi „umyla“ aj vlasy.

Aj napriek tomu, že upratovanie jej dalo zabrať a vaňa mala ešte pár dní nádych zelenej, na potomkov sa nehnevala. Berie to tak, že sú deti a tak sa aj správajú. Po tejto skúsenosti ale vie, že farby im do rúk tak skoro nedá. 🙂

Zdroj: cas.sk, dailymail.co.uk | Foto: dailymail.co.uk