Musia chlapci nosiť modré oblečenie a dievčatá zase ružové? Mali by sa chlapci hrať s autíčkami a dievčatá s bábikami? Dovoliť chlapcom chodiť von len v nohaviciach a dievčatám v šatoch? Slávny herecký pár Megan Fox a Brian Austin Green v tom majú úplne jasno.

 

Jedna z najkrajších svetových herečiek, ktorá má s bývalou hviezdou seriálu Beverly Hils 90210 troch chlapcov, nie je zástancom týchto pravidiel. Sympatická mamička Megan Fox dáva svojim synom Noahovi, Bodhimu a Journeymu úplnú voľnosť v tom, čo mnohé iné matky poburuje.

Jej deti sa môžu samé rozhodnúť, či sa budú hrať s dievčenskými alebo chlapčenskými hračkami. Ak majú chuť nosiť dievčenské šaty, nech sa páči. Dokonca sa v nich môžu poprechádzať aj po ulici. A aby to neboli len tak obyčajné šaty, pokojne si môžu navliecť na prechádzku aj kostým princeznej Elsy.

Keď sa 4-ročný Noah vybral v takomto oblečení aj von, slávna mamička si vyslúžila vlnu kritiky. Tu však len Megan uplatnila svoje pravidlo, že chlapci sa sami môžu rozhodnúť, čím chcú byť. A keďže jej syn miluje rozprávku Frozen, vôbec ho v jeho rozhodnutí neobmedzila a mohol sa stať princeznou Elsou.

Tu si môžete pozrieť, ako to malému Noahovi v kostýme Elsy pristálo. 🙂

Zdroj: dailymail.co.uk | Foto: instagram, facebook