Už sme si zvykli, že sám život píše tie najneuveriteľnejšie scenáre. Niekedy sa s nami dokáže poriadne zahrávať, no veľakrát nám prináša nádherné a emotívne momenty. Príkladom ľudí, ktorí zažili niečo, čomu by za iných okolností len ťažko uverili, sú štyridsiatnici Joanna Gregory a Chris Lovell.

Partnerom sa pred piatimi rokmi na Valentína narodili neidentické dvojičky Lexie a Loly. Počas ďalšieho tehotenstva ich ani nenapadlo, že sa môže scenár zopakovať a na Valentína sa ich rodina opäť rozšíri. Nikdy však nehovor nikdy a mamička cisárskym rezom porodila. A aby toho nebolo málo, znovu dievčatá dvojičky. Tentoraz identické. Ella a Ava sa narodili o osem týždňov skôr cisárskym rezom. Šanca, že niekto porodí dvakrát dvojičky na Valentína, je 1 ku 32 miliónom.

Na narodeniny dievčat tak rozhodne nikdy nezabudnú a ako pre denník The Sun povedala Joanna, aj jej partner Chris bude mať Valentín v pamäti. „Celé to je také magické,“ vyznáva sa osemnásobná mamička. Joanna má okrem dvoch párov dvojičiek aj tri deti z predošlého vzťahu a s Chrisom majú aj 7-ročného syna. V tejto rodine tak síce je aj veľa starostí no určite nechýba radosť a more lásky.

Zdroj: thesun.co.uk, cas.sk | Foto: Facebook / The Sun, pexels.com