Názory na to, ako má vyzerať manželský vzťah sa rôznia. Jasno v tom ale nepochybne má štvornásobná mamička z Austrálie. Brooke Smith z mesta Brisbane sa nedávno na Facebookovej skupine Mamičky, ktoré varia, čistia a organizujú pochválila tým, ako vyzerá jej každodenný život popri starostlivosti o štyri deti.

Krásna mamička má svoju zabehnutú rutinu, ktorá ale rozdúchala poriadne emócie a množstvo ďalších mamičiek doslova pobúrila. Brooke sa zverila, že každé ráno vstáva spolu so svojim manželom o 4:30, aby mu pripravila raňajky a kávu. Potom si spraví kávu ona sama, upraví sa a v pokoji má ešte čas na rozjímanie a cvičenie.

„Vždy sa uistím, že nejdem do postele, kým nie sú pobalené obedy, ich oblečenie nachystané na ďalší deň (vrátane manželovho), umývačka je naplnená a dom čistý,“ prezrádza svoj recept na pokojné manželstvo štvornásobná mamička. Ak sa čudujete, ako to celé stíha, keď už o 4:30 vstáva, sama pridáva odpoveď: „Niekedy to znamená, že idem spať o deviatej, niekedy to znamená, že idem spať o polnoci.“

Štvornásobnej mame tento systém vyhovuje a ako hovorí, pokiaľ je šťastná mama, je aj šťastná domácnosť. „Urob to, aj keď sa ti to nepáči, pretože budeš šťastná na ďalší deň,“ znie rada tejto mamičky a s komentármi na jej adresu sa roztrhlo vrece. V diskusii sa ženy ohrádzajú tým, že aj napriek tomu, že ich manžel pracuje na plný úväzok, pomáha s domácimi prácami aj so starostlivosťou o deti. Ďalšia matka sa zverila, že jej muž si perie sám a deti si samé robia raňajky, pretože je rok 2020 a nie 1930.

A aký názor máte vy? Podeľte sa oň v komentároch na našom facebooku.

Zdroj: cas.sk | Foto: facebook / Brooke Smith