Mladá mamička dvoch detí zarobila za pár mesiacov tisíce eur predajom svojho materského mlieka. Ak by ste si mysleli, že ho od nej kupujú výlučne matky, ste na omyle. Záujem o túto drahocennú tekutinu majú aj muži. Na čo materské mlieko používajú?

 

Rafaela Lamrou (24) je mladá mamička dvoch detí z Cyprusu, ktorá začala podnikať spôsobom, aký potreboval odvahu. Po narodení druhého dieťatka chlapčeka Anjela, mala nadbytok materského mlieka a nemala ho kde skladovať. Denne dokázala získať približne 2l materského mlieka a tak ho začala ponúkať matkám, ktoré dojčiť nemohli. Neskôr ho začala predávať a za 7 mesiacov zarobila £4,500, čo je v prepočte viac ako 5000 €.

Rafaela mala denne 2l materského mlieka

Kupovali ho od nej hlavne matky, ktoré sami nemohli dojčiť a dokonca materské mlieko posielala aj za hranice. Tým to však neskončilo! Začali sa jej ozývať muži, rôzny športovci a bodybuilderi. Tvrdili jej, že pitie materského mlieka je skvelé pre rast svalov.

“Netuším, čo s mojim mliekom robia, ale je mi to jedno. Ja som tolerantný človek. Môj manžel ma v tom podporuje a je chápavý.” Vyjadrila sa Rafaela.

Jej manžel a dve deti

Zdroj: YouTube  │ Foto: YouTube, Twitter