INZERCIA | A myslíme to vážne. Kedy inokedy myslieť na seba, ako práve s prichádzajúcim vianočným obdobím. Je potrebné si medzi tými všetkými povinnosťami, výchovou detí a prácou, urobiť čas na seba a odmeniť sa za tú každodennú drinu. My máme jeden skvostný tip na doplnok, ktorý vám bude robiť radosť každý deň – štýlové hodinky Daniel Wellington.

Veľmi dobre vieme, že vychytané hodinky doplnia akýkoľvek outfit a dajú mu tú poslednú štýlovú bodku. A nezáleží na tom, či práve obiehate obchody, alebo máte konečne zase príležitosť obliecť niečo elegantnejšie, než džínsy. Hodinky vám budú robiť parádu zakaždým a to tie od Daniel Wellington vedia na 100%. Navyše sa na ne môžete spoľahnúť kedykoľvek sa vám vybije mobil a vy nutne potrebujete stihnúť doktora alebo schôdzku s kamarátkou.

Všestranné hodinky Daniel Welington

Keď si predstavíte klasiku, sú to určite hodinky DW. Populárna švédska značka s britským štýlom. Jednoduchý čistý vzhľad v minimalistickom poňatí s prepracovanými detailami. Harmónia pre oko i vaše zápästie. Pre ich univerzálnosť ich oceňujú všetky ich majiteľky. Nemusíte zložito premýšľať nad kombinovaním, hodia sa proste ku všetkému. Vybrať si môžete z niekoľkých veľkostí ciferníku, aj kožených, kovových alebo látkových NATO pásikov. Ak jedny skúsite, budete chcieť pravdepodobne ďalšie a urobiť si tak možno vlastnú zberateľskú edíciu. Dobrá zámienka nielen pred Vianocami.

Vyskúšajte naše hot tipy

Švédsky štýl a cit pre noblesnú striedmosť sa nezaprie. Classic Petite sú ležérne elegantné hodinky s nádychom luxusu. Majú klasický tvar, ktorý vyzerá rovnako dobre vo dne ako v noci. Kovový pásik z nich robí štýlový doplnok a šperk v jednom. Prepadnite ich kúzlu. Ciferník má priemer 32 mm, preto pristane aj drobnejším zápästiam. A ak vás omrzí kovový pásik, môžete ho vďaka praktickému mechanizmu vymeniť hravo za iný.

Classic Sheffield patrí k tým najobľúbenejším modelom. Čistota a minimalizmus v dizajnovom obale. Sú úplne univerzálne a vďaka tomu ich ľahko skombinujete. Takéto hodinky len tak nezložíte. Majú tenký a ľahký ciferník chránený odolným minerálnym sklom, ktorý je príjemný na zápästí, rovnako ako kožený pásik. Na výber máte hneď z niekoľkých veľkostí puzdier a farieb remienkov, takže ich môžete nosiť vy aj váš partner.

Classic Glasgow sú hravé, originálne a napriek tomu skvele nositeľné. Veľký zlatoružový ciferník im dáva vyniknúť. Aj napriek jeho veľkosti sú ale hodinky ultra ľahké. Môže za to aj textilný NATO pások v námorníckych farbách. Glasgow budú dokonalé k džínsom a bielemu tričku. A ak by vás náhodou omrzel pásik, nie je nič jednoduchšie, než ho kedykoľvek vymeniť za iný.

Tento a ďalší výber modelov značiek Daniel Wellington zoženiete pohodlne online na 24time.sk. Internetový obchod funguje na českom trhu od roku 2013, teraz aj na slovenskom a odvtedy sa neustále rozrastá o nové a zaujímavé značky z celého sveta. Vďaka tomu si nielen českí, ale teraz aj slovenskí zákazníci majú možnosť vybrať zo stoviek modelov na jednom mieste. Urobte si radosť na Vianoce 🙂