Mamička z Ameriky sa dostala do debát celosvetového rozmeru po tom, čo zverejnila na sociálnej sieti fotku, kde dojčí svoje dieťa. Avšak počas toho fajčila marihuanu! Je si vedomá toho, čo to môže spôsobiť s organizmom malého dieťatka?

 

Kayla Marlow sa na sociálnej sieti pochválila fotografiou, na ktorej fajčí marihuanu a pritom dojčí. V popise fotografie stálo: „Toto považujem za bezpečné miesto, kde zdieľať tento nádherný záber“, pochválila sa Američanka. Jej kontroverzný obrázok dostal šokujúcich 9700 lajkov a 2000 zdieľaní.

marihuana počas dojčenia

Hoci matka pochádza zo štátu Oregon, kde je užívanie marihuany legálne, odborníci sa zhodujú na tom, že návykové látky pre deti v žiadnom prípade nie sú prospešné. Hŕba komentárov jej to potvrdila:

  • „Nie som proti tráve, ale to, čo robíš je bezohľadné ohrozovanie. Je to, akoby som si doma zápalil cigaretu s deťmi.“
  • „Nie som žiadny doktor, ale som si istý, že pre novorodeniatko je vdychovanie hocičoho iného ako vzduchu pravdepodobne škodlivé.“

Avšak našli sa aj tí, z druhého tábora, ktorí jej čin podporovali:

  • „A to vám nevadí, keď druhá maloletá vdychuje dym? Je to len cannabis….debilní idioti.“
  • „Milujem tento záber! Presne takto mi zapaľoval môj priateľ, keď som dojčila, a samozrejme, treba to robiť tak, aby ste bábätko nebuchli, alebo mu nepodpálili jeho malé vlásky.“

U nás by sa za niečo takého pravdepodobne dostala do väzenia a my sme právom hrdí na štát, kde je marihuana zakázaná! Je to tak?

TU nájdete prvú z dvoch fotografii a TU je druhá.

Zdroj: slovakwoman.sk, thesun.co.uk, zzz.sk l Foto: depositphotos.com, slovakwoman.sk, facebook.com, thesun.co.uk