Tento príbeh je jeden z tých, ktoré v pôrodnej sále dokážu dokonale šokovať všetkých od mamičky, otecka až po pôrodníkov. 30-ročná čerstvá mamička Lindsey z Wisconsinu v Amerike bola šťastím bez seba po pôrode vytúženej dcérky Ady. Netušila však, že o niekoľko minút všetko bude úplne inak.

Mladá žena porodila dcérku Adu a sedela v relaxačnom bazéne, keď začala pociťovať opäť bolesti ako pred pôrodom. Spočiatku si mysleli, že pôjde o placentu. Všetci zostali šokovaní keď zistili, že to bude úplne inak a na svet sa hlási druhé dieťa. Podľa webu Ladbible ho žiadny kontrolný ultrazvuk počas tehotenstva neodhalil. Nikomu nebolo zvláštne ani to, že prvorodená Ada sa narodila drobučká, pretože aj starší syn bol po pôrode maličký.

O dve minúty od prvých kontrakcii v bazéne sa narodilo druhé dievčatko. „Jediné, čo ma mrzí, je, že nikto neodfotil tvár môjho muža, keď mu povedali, že na svet ide ďalšie bábätko,“ vtipne poznamenala mamička, ktorá na pôrod dvojičiek Ady a Billie určite nikdy nezabudne. Doma sa na obe mladšie sestričky tešil aj starší braček Django, aj keď druhá z nich bola prekvapením aj pre neho.

Zdroj: cas.sk, facebook /smarteagles | Foto: facebook /smarteagles