Každá žena túži byť krásna a snaží sa spraviť všetko pre to, aby bola so sebou spokojná. Podobné pocity mala aj mamička Billie, ktorá bola dlhodobo nešťastná zo svojich pier a túžila si ich dať zväčšiť. Z výsledku svojej premeny však zostala šokovaná.

Keď mladá mamička našla na internete ponuku na zväčšenie pier so zľavou, neváhala ani minútu a ozvala sa dotyčnej kozmetičke. Tá ju ale nezavolala do salónu, prišla rovno k nej domov. Billie si mala ľahnúť na gauč a žena jej vstrekla do pier pre ňu neznámu látku. Doteraz nevie, o čo presne išlo, no kyselina hyalurónová to nebola.

Skončila v nemocnici

Po pol hodine jej pery veľmi opuchli a všetko ju bolelo. Keď zatelefonovala kozmetičke, tá ju upokojila, že ide zrejme o alergickú reakciu na znecitlivejúci krém. Billie sa však radšej rozhodla navštíviť lekára. V nemocnici bola sedem hodín. Podali jej liek, po ktorom jej pery odpuchli. Následne sa jej začali šúpať.

Mamička aj napriek hrozivému zážitku na zväčšovanie pier nezanevrela, pery si neskôr dala opäť zväčšiť. Ostatných však upozorňuje, aby vždy boli opatrní a premysleli si, kde si zákrok dajú spraviť.

Zdroj: prezenu.sk | Foto: Facebook / Billie Roocroft