Odhodlanie a silná motivácia dokážu spraviť veľké veci. Dôkazom je mamička malého Lukáška Monika, ktorá sa rozhodla prihlásiť do Extrémnych premien a bojovať za nový život. Jej cieľ sa podaril a mamičku po premene nespoznal ani tréner Maroš Molnár.

Dokonca aj manžel si svoju polovičku spoznal najmä vďaka tetovaniu. Jej premena je naozaj veľkolepá a hnacím motorom bol pre ňu po celú dobu syn Lukáško. Keď sa jej synček narodil, lekári jej oznámili, že trpí 11-timi diagnózami a tou najvážnejšou bola detská mozgová obrna.

Mladá mamička si dávala za vinu synov stav, pretože aj v čase tehotenstva trpela nadváhou. Pochopila, že ak sa chce plnohodnotne o svoje dieťa postarať, potrebuje sa dostať do formy. Bola to ťažká skúška, pretože musela prvýkrát od syna odísť.

Jej boj s kilami bol napokon úspešný, podarilo sa jej aj popri starostlivosti o syna pravidelne cvičiť a dodržiavať správnu životosprávu. Zo 127 kilogramov sa jej podarilo dostať na fantastických 57 kilogramov a naozaj vyzerá ako nový človek.

Zdroj: markiza.sk | Foto: Instagram / tvmarkizaofficial